Skriv til Voldum

Her finder du en oversigt over e-mailadresser på mange af byen borgere. Bor du i Voldum, og ønsker du at komme på listen, har rettelser eller andet – så send det til sonja@laesoee.dk

Alexandersen, Henrik Rigtrupvej 65 henrik@aagaard-is.dk
Andersen, Max Rigtrupvej 24 maxa@get2net.dk
Bavnshøj, Peter Toftevej 4 pb@gl-estrup.dk
Bergland, Svend Tjørnevej 3 SBE@favrskov.dk
Bilde, Lis Hallendrupvej 20 Hoejlund@familie.tele.dk
Bjerregaard, Holger Dalsbrovej 20 holger@bramstrup-tomrer.dk
Bjerregaard, Poul Bramstrupvej 57 poul@bramstrup-tomrer.dk
Bonde, Anette Skadervej 24 Ab24@mail.tele.dk
Bonde, Kirsten Stahotvej kirstenbonde@hotmail.dk
Bossav, Frank Østervænget 36 all-sat@krull.dk
Dahl, Anna Grethe Dalsbrovej 28 agd1708@hotmail.com
Damgaard, Ulla Møllevænget 22 ulladamgaard@hotmail.com
Ditlev, Anne-Marie D. Egåvej 11 amdd@km.dk
Ditlev, Søren Egåvej 11 Soeren.ditlev@bakkegaardsskolen.dk
Degn, Jan   Jandegn@voldumsnet.dk
Degn, Mette Voldum Rudvej 74 markborch@hotmail.com
Ellegaard, Poul Rigtrupvej 45 poul@voldumsnet.dk
Eriksen, Marianne Rigtrupvej 43 mbe.voldum@hotmail.com
Frørup, Hans Nielstrupvej 12 frorup@privat.dk
Golczyk, Per Voldum Rudvej 131 pergolczyk@yahoo.dk
Gammelgaard, Anders s. Bramstrupvej 56 asg-el-tek@mail.dk
Gammelgaard, Jens Møllevænget jegam@mail.dk
Halgaard Jensen, Jørgen Skelvangsvej 169, 3.th joergen@halgaard.dk
Hansen, Claus Voldum Rudvej 51 claus@voldumsnet.dk
Hansen, Jan A. Ø. Møllevænget 48 jaah@tele2adsl.dk
Hansen, Jørgen G. Skadervej 23 ambiente@mettehg.dk
Høgh Rasmussen, Anker Rigtrupvej 64 rigtrup@post10.tele.dk
Højlund, Jens Hallendrupvej 20 hoejlund@familie.tele.dk
Jacobsen, Gert Solgårdsvænget 10 gjac@mail.dk
Jensen, Christian Hallendrupvej 1 alleenlu@post11.tele.dk
Jensen, Kaj Solgårdsvænget 30 KajVoldum@jensen.tdcadsl.dk
Jensen, Lene Hallendrupsvej 35 alleenlu@post11.tele.dk
Jensen, Rasmus Bach Hvalløsvej 51 smede-montage@jensen.mail.dk
Jensen, Uffe Amstrup Bramstrupvej 35 dohj@mail.dk
Jørgensen, Jens Møllevænget 13 jech@voldumsnet.dk
Kirkegaard, Ellen Hvalløsvej 39 ehk@dlg.dk
Kirkegaard, Finn Hvalløsvej 39 finnkirkegaard@kirkegaard.mail.dk
Knudsen, Kamilla & Michael Søfeldt Voldum Rudvej 59 kamillamichael@gmail.com
Kristiansen, Søren Østerevænget skk@elrotel.dk
Larsen, Bianca Voldum Rudvej 111 betteb@ofir.dk
Ljungberg, Niels Erik Bramstrupvej 65 bnm.ljungberg@mail.dk
Lundgren, Jens Bramstrupvej 38 jens@lundgren-ag.dk
Madsen, Mogens Møllevænget 16 fam_madsen@tele2adsl.dk
Madsen, Sonja Læssøe Østervænget 24 sonja@laesoee.dk
Magnussen, Lene Rigtrupvej 17 magnussen@voldumsnet.dk
Mogensen, Niels Jørn Voldum Rudvej 67 lene.njm.voldum@mail.tele.dk
Mose, Ole Schildensejevej 14 kontakt@fisketips.dk
Morsing, Jens Ågade 25, Hadsten jens@morsing.net
Munk, Lone Kugle   lonekugle@hotmail.com
Mørch, Susanne Dalsbrovej 54 susanne@morch.net
Nielsen, Ejvind Østervænget 9 erling@tosne.dk
Nielsen, Jan Østervænget 11 vibja@voldumsnet.dk
Olsen, Morten Rigtrupvej 7 mo@dominoinkjet.dk
Pedersen, Bente Møllevænget 30 bentepedersen@ofir.dk
Paulsen, Finn B Møllevænget 17 finn@paulsen.be
Pedersen, Jørn Degn Østervænget 26 joern@aagaard-is.dk
Pedersen, Søren Nygaard Rigtrupvej 8 nygaard@voldumsnet.dk
Pedersen, Uffe Voldum-Rudvej 75 gruf@elromail.dk
Poulsen, Irene Bartholin Toftevej 4 irenebartholin@gmail.com
Sachse, Susanne Voldum Rudvej 16 sachse@voldumsnet.dk
Smedegaard, Hanne Rigtrupvej 64 Rigtrup@post10.tele.dk
Sørensen, Finn og Jette Voldum Rudvej 83 finn-buller@mail.tele.dk
Sørensen, Henrik Dalsbrovej 16 Felix20@ofir.dk
Thomsen, Henrik Rigtrupvej 46 a-h-thomsen@email.dk
Torstensson, Lene Østervænget 8 lene_torstensson@yahoo.dk
Villadsen, Grethe Voldum-Rudvej 75 gruf@elromail.dk
Voldumhallen Voldum Rudvej 42 Voldum-hallen@mail.tele.dk
Uhrenholt, Knud Assentoft Uhrenholt12@mail.dk

 

Skriv et svar

Din e-mail-adresse vil ikke blive offentliggjort. Krævede felter er markeret med *

Disse HTML koder og attributter er tilladte: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>